Auto detailing Koszalin – najlepsza odnowa dla Twojego samochodu!

Auto detailing ma na celu przywrócenie świeżości i połysku Twojego samochodu. Ten zabieg dzieli się na zewnętrzny i wewnętrzny. Jeśli wykonasz obydwa rodzaje auto detailingu, sprawisz, że Twoje auto będzie wyglądało jak nowe! Kiedy klient zostawia nam swoje auto, rozpoczynamy cały proces od dokładnego mycia, dzięki temu pozbywamy się luźnego brudu z powierzchni karoserii. Przy pomocy pianownicy nakładamy pianę aktywną, która dokładnie rozpuści wszystkie większe i mniejsze zanieczyszczenia. Procesowi czyszczenia poddajemy nie tylko karoserię, ale i również wnęki drzwi, zakamarków, kół i nadkoli.

Z powodzeniem usuniemy także zabrudzenia ciężkie, takie jak smoła czy asfalt. Po dokładnym usunięciu zanieczyszczeń całość osuszamy przy pomocy niezwykle chłonnych ręczników. Po dokładnym wyschnięciu umytych wcześniej elementów rozpoczynamy proces glinkowania. To bardzo pracochłonna czynność, która wymaga skupienia i dokładności, gdyż podczas przygotowywania lakieru można łatwo go porysować. Następnie przychodzi czas na korektę lakieru i całość przemywamy cleanerem dla lepszego efektu.

Zadbaj o swoje auto i udaj się na auto detailing Koszalin

 

Warto poddać swój – szczególnie wiekowy już samochód zabiegowi, którym jest właśnie auto detailing. Wszystkie czynności, jakie zostaną wykonane podczas całego procesu, sprawiają, że Twój pojazd wygląda jak z salonu samochodowego! Przy pomocy woskowania zapewnimy całkowitą ochronę i trwałość. Zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół w Twoim samochodzie, a każdy pewnie wie, mocne i zadbane auto jest duma każdego jego właściciela. Często używane auto stopniowo ulega zniszczeniu i osadzają się na nim wszelkiego rodzaju, trudne do usunięcia zabrudzenia.

Jeśli jesteś przekonany, że wystarczy raz na jakiś czas korzystać z usług myjni samochodowej, to bardzo się mylisz. Najlepszym rozwiązaniem dla odnowy każdego pojazdu jest właśnie auto detailing. To kompleksowy zestaw usług, w ramach których całe wnętrze, karoseria i szyby są poddane wieloetapowym czyszczeniu wraz z podjętymi działaniami renowacyjnymi. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z różnic, jakie występują między zwykłym czyszczeniem samochodu w myjni, a właśnie auto detailingiem. Nic bardziej mylnego. Te dwa zabiegi różnią się od siebie diametralnie! W procesie renowacyjnym Twojego samochodu bierze udział wiele różnych czynności, które wykonujemy etapowo z maksymalną precyzją. Skorzystaj z naszych usług już teraz i odnów swoje auto!

Przywróć pełnię blasku swojego pojazdu razem z nami!

 

W procesie auto detailingu nie tylko skutecznie pozbywamy się zabrudzeń, lecz także staramy się usunąć drobne uszkodzenia, zarysowania i defekty. W prosty i nieinwazyjny sposób skutecznie eliminujemy niewielkie zarysowania i przebarwienia, tak by nie szpeciły one więcej karoserii Twojego pojazdu!

Dodatkowo zabezpieczamy całą karoserię poprzez nałożenie specjalnej warstwy ochronnej, która zapobiega przywieraniu do karoserii brudu i kurzu, oraz sprawi, że zanieczyszczenia stają się niezwykle łatwe do usunięcia. PMT Automotive oferuje wiele rodzajów usług, możesz wykonać tylko niektóre etapy auto detailingu, czy też zamówić samą powłokę ochronną. Osoby zajmujące się Twoim samochodem, które są odpowiedzialne za prawidłowy proces odnowy pojazdy, to najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Zaufaj nam i oddać samochód w nasze ręce, a my dopilnujemy, aby karoseria i wnętrze Twojego auta, aby przez długi czas prezentowały się doskonale!

Arek M

Prawdziwi fachowcy polecam serdecznie

facebook youtube instagram >star