+48 508 128 138
Samochód jak nowy? Wybierz car detailing Koszalin!

Usuwanie wszelkich niedoskonałości i zabrudzeń z tapicerki i karoserii, znacznie wpływa na całkowity, estetyczny wygląd Twojego samochodu oraz pozwala utrzymać go w odpowiednim, dobrym stanie. Takie zadanie warto jednak powierzyć specjalistom. Car detailing to wieloetapowo wykonywane czynności mających na celu kompleksową odnowę auta. W trakcie całego procesu usuwane są drobne mankamenty i uszkodzenia. Pierwszym z etapów jest mycie, przy użyciu specjalnej myjki ciśnieniowej, dzięki temu z powierzchni karoserii usuwane są wszelkiego rodzaju zabrudzenia, naloty, owady. Procesowi mycia podlega cały pojazd, wliczając w to felgi, komory wlewu paliwa, silnika, czy też nawet elementy zawieszenia i hamulców. Usuwamy brud niewidoczny dla oka! Dokonujemy także korekty lakieru i zabezpieczamy go.

Cała karoseria została wówczas wypolerowana i wygładzona. Warto zaznaczyć również, że to etap szczególnie czasochłonny. Zabezpieczamy także pozostałe elementy zewnętrzne i wewnętrzne całego pojazdu. Czyszczeniu podlega również całe wnętrze auta, obejmujące dokładne odkurzanie i sprzątanie wszystkich elementów znajdujących się w środku samochodu. Zabezpieczamy także każde wnętrze, przy użyciu specjalistycznych produktów. Zadbamy o Twoje auto kompleksowo

Zadbaj o swoje auto kompleksowo i udaj się na car detailing Koszalin!

 

Car detailing Koszalin to najlepszy wybór dla Twojego samochodu! Cała usługa, wykonana szczególnie na używanych, starszych modelach samochodów, pozwala na korektę powłoki lakierniczej i doprowadzeniu do tego, aby Twoje auto wyglądało, jakby dopiero co wyjechało z salonu! Regularne korzystanie z myjni samochodowej nie sprawi, że Twój pojazd będzie lśnił nowością i wyglądał, jakby świeżo wypuszczono go z fabryki. Car detailing to kompleksowy zestaw usług, w ramach których jednakowo szyby, wnętrze auta, oraz karoseria zostają poddane wieloetapowym czyszczeniu wraz z szeregiem działań renowacyjnych.

Car detailing w Koszalinie – umów wizytę online lub telefonicznie

 

W porównaniu do standardowego mycia auta jest to długotrwały proces, który często potrafi trwać do kilku dni. Dzięki użyciu specjalistycznych środków możliwe jest przywrócenie utraconej głębi koloru karoserii, w trakcie, kiedy samochód był użytkowany. Na sam koniec całego procesu, nakładamy specjalną warstwę, która zapobiega przyklejaniu się do lakieru samochodu wszelkich drobinek kurzu, pyłków, oraz innych zabrudzeń. Warto jest powtarzać ten proces co jakiś czas, aby utrzymać swój pojazd w dobrej kondycji i nienagannym stanie. Nie zwlekaj i już dziś zabierz swój samochód na car detailing!

Twój samochód jak z fabryki – to właśnie car detailing!

 

Kiedy zabrać swoje auta na car detailing? Każdy czas jest odpowiedni na to, by zainwestować w kompleksową odnowę swojego samochodu! Nie istotne, czy Twoje auto ma już kilka lat, czy parę miesięcy. Mycie i czyszczenie karoserii jest pierwszym, najważniejszym etapem w całym procesie. W trakcie dokładnego oczyszczania usuwamy przyswojone zabrudzenia i wszelkiego rodzaju plamy i przebarwienia. Każdy, komu zależy na nienagannym wyglądzie wewnętrznym i zewnętrznym samochodu, powinien zdecydować się na jego odnowę.

Automotive car detailing w Koszalinie

 

Skorzystanie z profesjonalnych usług renowacyjnych auta, przyczynia się do zwiększenia jego żywotności. Car detailing ma również na celu zabezpieczenie karoserii i pozostałych elementów samochodu, tak abyś mógł cieszyć się estetycznym wyglądem przez długi czas. Zastosowanie odpowiednich preparatów i kosmetyków samochodowych zapobiega także powstawaniu korozji i szkodliwemu działaniu promieni słonecznych. Warto skorzystać z tej usługi, jeśli chcesz posiadać piękny i dobrze zakonserwowany pojazd! Zobacz naszą ofertę i zdecyduj!

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?