+48 508 128 138
Car Wrapping Koszalin – wyróżnij swój samochód na tle innych aut!

Oklejanie swojego samochodu, to zabieg, który pozwoli Ci wyróżniać się wśród innych kierowców. Car Wrapping stosowany jest najczęściej ze względu na swoje walory estetyczne. Istnieje wiele rodzajów folii przeznaczonych dla tego zabiegu. Dzieli się je na monomeryczne i polimeryczne, kalandrowanie i wylewane. Wszystkie metody są podobne, jednak każda wyróżnia się czymś innym na swój sposób. Folie monomeryczne to najczęściej wykorzystywane w car wrappingu w przypadku umieszczenia na swoim samochodzie reklam, czy nieskomplikowanych logo firm. Polimeryczne folie sprawdzają się kapitalnie w przypadku bardziej wymagających i większych grafik czy długo tekstowych przekazów.

Jeśli zależy Ci jednak bardziej na skomplikowanych i wyszukanych motywach, zawierających masę detali najlepiej spisze się folia wylewana. Jednak aby uzyskać piorunujący efekt przy wyborze każdej metody, bardzo ważna jest jakość użytych do car Wrappingu materiałów, oraz odpowiednia aplikacja zlecona specjaliście. Osoby, które decydują się na samodzielne oklejanie swojego auta, nie posiadając przy tym żadnej wiedzy teoretycznej, mogą tylko oszpecić swój pojazd. Dlatego pojawia się nasza oferta – wybierz car wrapping Koszalin!

Wybierając car wrapping Koszalin ochronisz swoje auto przed uszkodzeniami

 

Car wrapping polega w głównej mierze na oklejaniu swojego samochodu folią samoprzylepną, która montowana w nieinwazyjny i niedrogi sposób pozwoli Ci na zmianę wyglądy Twojego samochodu. Może ona stanowić również funkcjonalną maskownicę dla drobnych uszkodzeń czy zarysowań na karoserii. Popularność tego zabiegu nieustannie rośnie, a samochody nie są oklejane tylko i wyłącznie w celach reklamowych, lecz także po to, aby odświeżyć cały design pojazdu.

Car wrapping – profesjonalne oklejanie aut w Koszalinie

 

Car wrapping jest dla każdego, kto pragnie umieścić konkretną treść na swoim samochodzie w celach promocyjnych, czy też dla oryginalnego designu auta. Poza funkcją estetyczną taka forma zdobienia karoserii pomaga również w ochronie oryginalnego lakieru przed działaniem wszelkich czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, błoto i odpryski.

Nasi fachowcy znają się na rzeczy – wybierz car wrapping w Koszalinie!

 

Warto wiedzieć, że oklejanie swojego samochodu najlepiej jest zlecić specjaliście. Mimo wielu opinii osób, które zamieszczają instrukcje w sieci, jak samodzielnie wykonać car wrapping, nie zalecamy montażu na własną rękę w warunkach domowych. Nieodpowiednie oklejenie samochodu i brak uprzednio przygotowania powierzchni pod naklejoną folię może przynieść więcej szkód niż pożytku. Nasi specjaliści jednak znają się na rzeczy, wybierając się na car wrapping do PMT Automotive, będziesz miał pewność, że cały proces przebiegł prawidłowo i dokładnie.

Car wrapping w Koszalinie – indywidualna wycena i bliskie terminy

 

Na rynku jest wiele dostępnych rodzajów folii przeznaczonych do car wrappingu. Różnią się między sobą głównie okresem użytkowania. Folie monomerowe nie powinny być stosowane przez długi czas, dlatego są najczęściej wybieraną formą dla oklejania samochodu na krótki okres. Wszystko dlatego, że ten rodzaj folii po pewnym czasie obkurcza się i odkleja od karoserii, głównie dlatego, że jest pozbawiona elastyczności. Jeśli myślisz nad długoterminowym ozdobieniem karoserii swojego samochodu, zdecydowanie powinieneś wybrać folię wylewaną lub polimerową. Folia wylewana to najtrwalsza wariancja zmiany designu każdego auta i jest przeznaczona dla bardzo skomplikowanych i wymagających aplikacji reklam, czy wybranych wzorów. Natomiast folia polimerowa znajduje swoje zastosowanie w długotrwałej ekspozycji na obłych powierzchniach i przetłoczeniach samochodu. Jeśli więc marzy Ci się osobliwy wygląd auta, czy też chcesz zamieścić na jego karoserii konkretny przekaz, czy logo swojej firmy – sprawdź naszą ofertę!

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?