+48 508 128 138
Malowanie tapicerki skórzanej Koszalin – najlepszy wybór dla Twojego samochodu!

W dzisiejszych czasach niemal każdy posiada samochód i spędza w nim znaczną część swojego czasu. Ludzie coraz częściej korzystają ze środków transportu – jakimi są ich własne auta. Jeździsz nim do pracy, sklepu, czy do lekarza, dlatego tak bardzo ważne jest, aby odpowiednio zadbać o swój pojazd od środka! Komfort i wygoda ma wpływ na koncentrację kierowcy podczas jazdy. Czyste i schludne wnętrze ma ogromne znaczenie dla właściciela samochodu. My doskonale wiemy, jak ważna jest odpowiednia impregnacja i wygląd auta, dlatego mamy dla Ciebie kapitalną propozycję – malowanie tapicerki skórzanej Koszalin!

Stosujemy do tego tylko sprawdzony i specjalistyczny sprzęt, który zawiera środki chemiczne o właściwościach antyalergicznych. W trakcie wszelkich procesów zawsze stosujemy chemię najwyższej jakości. Cały proces zaczynamy od czyszczenia Twojej tapicerki, usuwamy plamy i niedoskonałości. Środki czystości, jakich używamy to preparaty stricte przeznaczone do auto detalingu – to właśnie one pozwalają nam na dokładne usunięcie śladów eksploatacji wnętrza. Z nami pomalujesz każdy rodzaj tapicerki, którą dodatkowo impregnujemy. Dzięki tej niewidocznej warstwie ochronnej brud i kurz nie będą do niej lgnąć, a wszelkie zabrudzenia będą banalnie proste do usunięcia!

Zadbaj o swoje auto – wybierz malowanie tapicerki skórzanej Koszalin!

 

Trafiłeś na model wymarzonego samochodu i nie możesz znieść koloru jego tapicerki? Nic nie szkodzi, dzięki naszej ofercie malowania skórzanych tapicerek w Koszalinie. Rozwiązaniem może być oczywiście zakup nowych elementów na wymianę, jednak to droższy i bardziej czasochłonny proces, a komplety zawierające wszystkie części są niezwykle trudne do znalezienia. Jednak Automotive ma na to kapitalny pomysł! U nas w prosty i szybki sposób zmienisz kolor swoich skórzanych siedzeń.

Miejsce, które jest przeznaczone do malowania, należy dodatkowo odtłuścić, a szorstkie miejsca wygładzić. Robimy to wszystko bardzo dokładnie i ostrożnie, tak by nie uszkodzić przy tym powierzchni skóry. Farbę wybieramy względem preferencji klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie i możesz mieć pewność co do jakości naszych farb. Oferujemy farby tonujące w wielu kolorach. Sprawdź jakie propozycje przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie i odnów swoją starą skórzaną tapicerkę w PMT Automotive.

Razem z nami zadbaj o stan Twojej skórzanej tapicerki

 

Tłusta i świecąca tapicerka? Dla nas to żaden problem! Jeśli chcesz poprawić wygląd skóry w swoim samochodzie, skorzystaj z naszej usługi malowania skórzanych tapicerek w Koszalinie! Przed każdym procesem malowania, dokładnie wyczyścimy i wygładzamy Twoje skórzane fotele. Kiedy powierzchnia tapicerki jest już dokładnie przygotowana, rozpoczynamy proces malowania. Nasz zespół zaopatruje się tylko i wyłącznie w najlepszej jakości, specjalne farby do skór. Dzięki naszym kompetencjom dobierzemy naprawdę oryginalny odcień dla wnętrza twojego samochodu!

Farbę nakładamy za pomocą gąbki lub przy użyciu pistoletu lakierniczego. Druga opcja jest znacznie częściej używana w celach malowania tapicerki, ponieważ jest szybszym i bardziej efektywnym sposobem malowania. Opalarka, której używamy, pozwala na szybsze wyschnięcie farby i zdecydowanie usprawnia cały proces. Malujemy tapicerkę etapowo, nakładając cienką warstwę, którą dokładnie osuszamy opalarką. Zaufaj naszemu zespołowi i sprawdź, jak niesamowity efekt możesz osiągnąć, oddając swoją tapicerkę w nasze ręce.

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?