+48 508 128 138
Oklejanie szyb Koszalin – kameralny klimat w Twoim samochodzie!

Oklejanie szyb, często kojarzy się z modelami sportowymi i tuningiem. Tak naprawdę jest to bardzo interesujący i korzystny dodatek, który z powodzeniem możesz zastosować w swoim samochodzie. Samo zaciemnienie szyb jest jak najbardziej legalne, musisz jednak przestrzegać kilku ważnych zasad, o których z pewnością wspomni Ci specjalista, w którego ręce oddasz swój pojazd. Do oklejania swoich szyb musisz użyć odpowiednich materiałów oraz zachować 180 stopni pola widoczności jako kierowca. Nie można pod żadnym pozorem oklejać przedniej i przednich bocznych szyb, inaczej czeka Cię spory mandat. Na szczęście nasi fachowcy doskonale o tym wiedzą i możesz mieć pewność, że oklejanie Twoich okien w aucie, będzie w 100% legalne i bezpieczne.

Sporo modeli samochodów produkowanych i wypuszczanych obecnie na rynek, posiada już zamontowane przyciemnione szyby, na przedniej oraz bocznych przednich szybach, w maksymalnej wartości 25%. Dlaczego warto zaciemnić wnętrze swojego auta? Chociażby w celu ochrony przed uporczywym promieniowaniem słonecznym, które niekorzystnie wpływa na koncentrację i komfort kierowcy oraz pasażerów i niepotrzebnie nagrzewa wnętrze Twojego samochodu. Nie zwlekaj więc i wybierz Oklejanie szyb Koszalin, dla lepszego komfortu jazdy!

Chcesz przyciemnić wnętrze swojego auta? Wybierz oklejanie szyb Koszalin

 

Zabieg przyciemniania szyb niesie za sobą wiele korzyści, o których mało osób zdaje sobie sprawę. Nakładana na szybę folia ma właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu w upalne dni Twój samochód nie będzie się mocno nagrzewał, a temperatura wewnątrz kabiny samochodowej zostanie utrzymana przez dłuższy czas, co wspomaga także działanie klimatyzacji. Folia naklejana na szyby Twojego samochodu chroni także przed szkodliwym działaniem promieni UV, taka folia działa podobnie do okularów przeciwsłonecznych – nie rażą pasażerów.

Co więcej, zimą taka folia do oklejania szyb, znakomicie zatrzymuje ciepło wewnątrz pojazdu i zapewnia więcej prywatności, co jest szczególnie ważne podczas podróży. Dodatkowym atutem jest to, że w razie wypadku, podczas którego mogłoby dojść do uszkodzenia jednej z szyb, taka folia gwarantuje bezpieczeństwo pasażerom, sprawiając, że ostre odłamki szkła nie będą stanowić dla nich zagrożenia. Nie można również zapomnieć o walorach estetycznych, jakie zapewnia oklejenie szyb w samochodzie. Dawniej przyciemniane szyby kojarzyły się z podejrzanymi samochodami złodziei i porywaczy, dziś odchodzi się od tego stereotypu, a samochody z oklejonymi oknami można dotrzeć na każdym rogu ulicy. Folie do oklejania zyskują coraz więcej zwolenników, szczególnie cieszą się popularnością wśród rodzin z małymi dziećmi, gdzie zapewniają im komfort i zwiększają bezpieczeństwo.

Oklej swoje szyby i zwiększ bezpieczeństwo własnego pojazdu!

 

Oklejanie szyb jest także świetnym rozwiązaniem dla właścicieli większych firm bądź po prostu dla tych, którzy pragną chronić zawartość swojego samochodu przed kradzieżą. Zabieg oklejania można przeprowadzić na własną rękę, jednak w przypadku, kiedy nie mamy odpowiedniego doświadczenia, ani wiedzy, jak prawidłowo okleić swoją szybę, lepiej nie próbować tego na siłę. Lepiej skorzystać z pomocy doświadczonego fachowca, który w odpowiedni i prawidłowy sposób dokona zabiegu naklejenia folii zaciemniającej na szyby Twojego auta.

Jeśli więc zdecydujesz się na oklejenie szyb w swoim samochodzie, musisz wybrać dla niego odpowiednią folię, która będzie posiadała odpowiednią przepustowość światła, stopień przyciemnienia, poziom odbicia oraz kolor. Zwróć jednak szczególną uwagę na rodzaj folii, ważne jest, aby była ona dobrej jakości – to pozwoli uniknąć odklejania, rozwarstwiania i marszczenia się jej na powierzchni szyby. Zaufaj naszym specjalistom od Automotive, zrobimy wszystko, jak należy, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoimi zaciemnionymi szybami i kameralną atmosferą w samochodzie!

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?