+48 508 128 138
Profesjonalne oklejanie szyb samochodowych – Koszalin nam zaufał!

Oklejone okna czterokołowca kojarzone są głównie z lepszym wyglądem auta. Niesie ono ze sobą jednak o wiele więcej korzyści, na które każdy kierowca może sobie pozwolić. Najbardziej popularną formą jest zaciemnienie samochodowych okien lub wykorzystanie różnorodnych wzorów. Istotnym elementem, który jest niezwykle ważny i o którym wspomina prawo, jest stopień przepuszczalności światła. Określa on przede wszystkim ilość światła, które przepuści dany materiał. Zakres podawanych fal często jest określany w procentach. Przednie oraz przednie boczne szyby powinny mieć stopień przepuszczalności światła nie mniejszy niż 70% – jeśli samochód nie spełni tego wymagania, to nie przejdzie on przeglądu technicznego.

We współczesnym świecie oklejanie okien stało się niezwykle modne. Niezależnie od rodzaju pojazdu każdy kierowca dąży do tego, aby mieć w swoim wnętrzu jak najbardziej atrakcyjne warunki. Dzięki temu każda dłuższa podróż nie jest straszna, a praca w takich okolicznościach to sama przyjemność! Dążymy do tego, aby wyprawy samochodowe stawały się jeszcze bardziej pełne wrażeń oraz przygód – bez obaw o nieatrakcyjne warunki zarówno pogodowe, jak i drogowe.

Oklejenie szyb samochodowych to przede wszystkim funkcjonalność

 

Do wyboru są dostępne również bezbarwne materiały, które wykonane są z folii lub jej pochodnych. Decydując się na oklejenie szyb od czterokołowca, celujesz w:

bezpieczeństwo pojazdu – z zewnątrz folia w ogóle nie jest widoczna, co utrudni włamanie się do auta potencjalnym złodziejom. Zabezpiecza też przed rozbiciem – nawet jeśli pęknie, to się nie rozbije,
unikalny wygląd auta – jeśli chcesz, aby to właśnie Twój pojazd się wyróżniał, to oklejenie szyb będzie usługą, którą warto przemyśleć,
wygodę wszystkich pasażerów – w zależności od wybranego przez Ciebie materiału, każdy z nich da Ci inne korzyści. Inne zwiększają poczucie prywatności, a jeszcze inne mają na celu ochronę auta przed zabrudzeniami.

Jako PMT Automotive, wiemy, że samodzielnie oklejenie okien może być problematyczne. Pomimo przeważnie niskiej ceny oklejenia, problematyczne jest to, że bez pomocy drugiej osoby się nie obędzie. Warto wiedzieć, że najbardziej uciążliwa w oklejeniu jest tylna szyba – duża powierzchnia oraz wypukły kształt często sprawia, że materiał nie chce po prostu do niej przylegać. No ale warto się trochę natrudzić! Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie gładko, to zdecyduj się na skorzystanie z naszych usług!

Oklejenie szyb otwiera Cię na zupełnie nowe doznania!

 

Palące słońce daje się we znaki? W pojeździe czujesz się jak w piekarniku? Jest na to sposób! Oklejenie szyb w pojeździe otwiera Cię na niespotykany dotąd komfort. Oczywiście tyczy się to zarówno Ciebie, jak i wszystkich pasażerów. Bardzo często materiały, które są wykorzystywane do oklejenia szyby, doskonale radzą sobie z utrzymaniem odpowiedniej temperatury. Oklejanie szyb samochodowych? Koszalin wie, że skorzystanie z naszych usług po prostu się opłaca!

Oklejanie okien ma zarówno swoich zwolenników, jak i oponentów. Niewątpliwie jednak proces oklejenia daje bardzo dużo korzyści – wszystko zależy od Twoich preferencji. Pamiętaj, aby stosować materiały tylko sprawdzone oraz dobrej jakości. Tylko takie znajdziesz u nas – możesz mieć pewność, że staniemy na wysokości zadania. Uwielbiamy wyzwania i stale staramy się podnosić swoje kompetencje.

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?