+48 508 128 138
Zadbaj o czystość wnętrza swojego samochodu – wybierz ozonowanie samochodu Koszalin

Jeszcze nie tak dawno ozonowanie było procesem niedostępnym dla wielu klientów. Ten proces był wyłącznie dostępny dla branży hotelarskiej, budowlanej i medycznej. Na szczęście dzisiaj, na kompleksową dezynfekcję wnętrza pojazdu, może sobie pozwolić każdy właściciel auta! Ozonowanie jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji. Ozon, jako cząsteczka tlenu dąży do utlenienia, przez co sterylizuje wszystko, z czym ma w danej chwili kontakt. Dzięki zastosowaniu tego gazu, mamy możliwość przeprowadzenia wielu zabiegów mających na celu dezynfekcję poszczególnych części i elementów obecnych wewnątrz Twojego samochodu. Ozonowanie klimatyzacji umożliwia naszym specjalistom odgrzybianie jej.

Jeśli samochód wraz z tapicerką był czyszczony, można zacząć proces ozonowania zaraz po takim czyszczeniu, nie ma także takiej potrzeby, aby czekać na ich wyschnięcie. Ozonatory, jakich używamy w PMT Automotive, są przystosowane do pracy w różnych warunkach. To naprawdę bardzo krótki zabieg, trwający zazwyczaj 30 – 60 minut. Warto również zaznaczyć, że ozonowanie jest bezpiecznym zabiegiem pod warunkiem, że używasz odpowiedniego ozonatora. Dlatego warto, jest wybrać się do specjalisty, niż próbować dezynfekować swoje auto na własną rękę. Zrób to dobrze razem z PMT Automotive i wybierz ozonowanie samochodu Koszalin!

Ozonowanie samochodu Koszalin to najlepszy wybór dla Twojego samochodu

 

Ozon jest gazem, który składa się z trzech atomów tlenu. Występuje on naturalnie w przyrodzie, aczkolwiek w przypadku ozonowania całego wnętrza pojazdu, jest on uzyskiwany właśnie w ozonatorach, za pomocą specjalistycznych generatorów. Ozon idealnie sprawdza się przy likwidacji pleśni, grzybów, roztoczy i innych drobnoustrojów. Ozonowanie jest dobrym rozwiązaniem dla alergików oraz świetnie usuwa nieprzyjemne zapachy. Po takim zabiegu, na pewno odczujesz świeżość w swojej kabinie samochodowej.

Po samym zakończeniu procesu ozonowanie, bez przeszkód możesz wejść do samochodu. Ozonowanie trwa bardzo krótko i przebiega dosyć szybko. Przeważnie cały proces trwa nie dłużej niż godzinę, a czasem i nawet kilkadziesiąt minut. Jedyne czego możemy się spodziewać po wejściu do samochodu, jest utrzymujący się przez pewien czas zapach, dość charakterystyczny, który utrzymuje się do kilku dni, aż przestanie być wyczuwalny i zniknie. Ozonowanie to obecnie jedna z najskuteczniejszych i najprostszych metod na czyszczenie wnętrza pojazdu. Warto więc zainwestować w tego rodzaju zabieg, dla lepszego komfortu i higieny podczas każdej jazdy.

Wybierz ozonowanie swojego samochodu, to patent na nieprzyjemny zapach w Twoim aucie!

 

Podczas procesu ozonowania, pozbywasz się w ten sposób nieprzyjemnych zapachów, lecz również pleśni, grzybów, wszelkich alergenów i drobnoustrojów. Ta metoda czyszczenia wnętrza pojazdów jest zalecana przede wszystkim osobom wrażliwym na czynniki alergizujące. Co więcej, dzięki ozonowaniu wszystkie substancje toksyczne, które mogą kryć się w zakamarkach tapicerki, zostaną usunięte. Ozon jest bardzo skutecznym środkiem dezynfekującym, który nie działa negatywnie na ludzki organizm.

Jeśli więc Twój samochód został poddany całkowitemu czyszczeniu, a tapicerka uprzednio została wyprana, można zaraz po takiej pielęgnacji od razu rozpocząć ozonowanie całej kabiny samochodowej. Jeśli więc zastanawiasz się, czy rzeczywiście ozonowanie ma jakikolwiek sens – odpowiadamy jednogłośnie – tak! To właśnie ten zabieg pozwoli Ci utrzymać całkowitą czystość, a podczas użytkowania klimatyzacji przestaniesz kichać i czuć nieprzyjemny zapach! Wybierz ozonowanie samochodu od PMT Automotive!

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?