+48 508 128 138
Lśniące auta jak z salonu - polerowanie lakieru Koszalin!

Czy wiedziałeś, że decydując się na polerowanie lakieru swojego samochodu, możesz pozbyć się tysięcy mikrozarysowań? Czasem podczas takiego zabiegu, uda się pozbyć nawet i tych większych uszkodzeń. Lakier po procesie polerowania, będzie wyglądał jak świeżo nałożony! Ważne jest, abyś miał na uwadze to, że sama polerka nie usunie dużych defektów, gdzie powierzchnia lakieru bezbarwnego jest uszkodzona. Polerowanie samochodu to dobry patent na małe mankamenty, aby móc ocenić ile polerować lakier, trzeba podjąć decyzję, w jakim stopniu mają zostać usunięte głębsze rysy.

Aby Twój samochód błyszczał się, jakby dopiero co wyjechał z salonu, zainwestuj w polerowanie lakieru Koszalin! Cały proces może wydawać się trudny, ale to nieprawda! Cały zabieg wymaga odpowiedniego nakładu pracy i czasu, jednak nie jest tak skomplikowany. Efekt polerowania utrzymuje się do paru lat, jeśli odpowiednio będziesz dbał o swój samochód. Nasi specjaliści znają się na rzeczy, więc możesz być pewien, że cały proces przebiegnie szybko, sprawnie i dokładnie.

Zadbaj o karoserię w swoim samochodzie i wybierz polerowanie lakieru Koszalin

 

Wszystko zaczyna się od mycia wstępnego, podczas którego przy użyciu piany aktywnej ściągane są z karoserii nawet te najmniejsze i najbardziej zakorzenione zabrudzenia. Nakładamy ją pianownicą ręczną od dołu aż po sam dach auta, a czyścimy dokładnie każdy z podzespołów i tych najdrobniejszych elementów. Jeśli więc Twój pojazd ma już stary zmatowiały lakier – to znak, że trzeba o niego kompleksowo zadbać. Polerowanie lakieru jest idealnym rozwiązaniem!

Sporo kierowców zdaje sobie sprawę z tego, że powłoka lakiernicza jest bardzo wrażliwą i delikatną warstwą na karoserii samochodu. Nie wiele trzeba wysiłku, aby ją uszkodzić. Struktura lakieru może zostać uszkodzona przez jego złą i nieodpowiednią konserwację. Warto również zaznaczyć, żeby nie korzystać z myjni automatycznych, szczególnie parę tygodni po polerowaniu lakieru. Szczotki z takich myjni pozostawiają zarysowania na lakierze. Każdy lakier samochodowy składa się z trzech warstw. Pierwszą z nich, bazową, jest podkład, który położony jest bezpośrednio na karoserii, a jego zadaniem jest właśnie niedopuszczenie do korozji, oraz stwarza warunki przyczepności do kolejnych warstw. Następna jest lakier bazowy, który pokrywać będzie lakier bezbarwny. Po tak przygotowanej powierzchni Można nakładać lakier o wybranym kolorze.

Odśwież swój stary lakier i wybierz jego całkowitą odnowę!

 

Kiedy rysy na Twojej karoserii wyglądają na płytkie i dodatkowo widoczne tylko pod wpływem jaśniejszego światła, to znak, że tylko warstwa bezbarwna została uszkodzona. Tego typu zarysowania bez trudu będzie można usunąć przy pomocy polerowania. Nasi fachowcy ścierają wówczas wierzchnią część lakieru bezbarwnego, co eliminuje większość drobnych uszkodzeń. Zabieg ten, kapitalnie sprawdzi się również jako odświeżenie starego już, wypłowiałego lakieru.

Z biegiem czasu powłoka karoserii każdego pojazdu staje się bardziej matowa, a to będzie związane z jej utlenianiem. Polerowanie sprawi, że odkryje się świeżą warstwę lakieru i przywróci Twojemu samochodowi utraconą głębię! Polerowanie samochodu można wykonać ręcznie lub maszynowo, niezależnie od tego, jaką metodę wybierzesz, najważniejszą kwestią będzie dobrej jakości, mocna polerska pasta, różniącą się siłą ścieralności – a tylko na takich bazują nasi fachowcy z PMT Automotive! Sprawdź naszą ofertę i zadbaj o wygląd i stan swojego samochodu!

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?