+48 508 128 138
Profesjonalne polerowanie lamp – Koszalin to pierwszy wybór!

Lampy w samochodzie pełnią niezwykle ważne funkcje. Przede wszystkim oświetlają drogę podczas licznych podróży, a w nocy dodatkowo odstraszają zwierzęta z jezdni. Z jednej strony lampy są prawdziwym kunsztem techniki, a z drugiej nie wymyślono jeszcze technologii, która powodowałaby, że są odporne na wszelkie zanieczyszczenia. Pewne jest to, że po prostu muszą być czyste – w końcu to one stoją na straży ludzkiego życia w pierwszej kolejności. Pomyśl, co stałoby się, gdyby kierowca jadący z naprzeciwka Ciebie nie zauważył tylko dlatego, że masz brudne lampy samochodowe?

Wiemy, że sam model lamp ma istotne znaczenie. Wysokiej jakości lampy to jednak nie wszystko. Niezwykle ważna jest regularna konserwacja. Bezproblemowo da się to zrobić w domowych warunkach. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednią pastę lub mleczko do polerowania tworzywa sztucznego. W ekstremalnych przypadkach starczy Ci też płyn do mycia szyb, jednakże wiemy, że nie każdy ma czas na polerowanie! I tu na scenę wkraczamy my – PMT Automotive. Przed samym polerowaniem umiejętnie usuniemy z powierzchni plastiku takie rzeczy jak:

  • brud oraz kurz,
  •  tłuszcz,
  • drobiny piasku,
  • zaschniętą ziemię.

Pozbycie się powyższych utrapień już na początku poskutkuje tym, że o wiele łatwiej będzie nam wyczyścić lampy. Dzięki temu będą lśnić nie tylko one, ale i Twoje oczy z zachwytu. Satysfakcja Klienta napędza nas do działania tak, jak benzyna silnik. Postaw na profesjonalistów i ciesz się zupełnie nowym komfortem jazdy!

Sprawdzone metody polerowania lamp!

 

Nasze techniki polerowania są ściśle strzeżone. Oprócz bezpieczeństwa, na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć? Nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy spalą mu się lampy samochodowe. Jedno jest jednak pewne – pierwszym czynnikiem, który wpływa na szybką eksploatację lamp, są uszkodzenia mechaniczne. Powstają one na skutek działania piasku, żwiru lub niewielkich kamieni. Wszystko to narusza stosunkowo delikatny materiał, z którego wykonane są lampy.

W żadnym wypadku nie stosujemy takich preparatów, które nie są dedykowane do lamp samochodowych. Mogą one spowodować tylko kolejne uszkodzenia. W takim wypadku lampy będzie trzeba po prostu wymienić na nowe. My wierzymy, że każdy element wyposażenia auta da się uratować, dlatego wymianę zawsze stawiamy na ostatnim miejscu. Sprawdź i przekonaj się, że warto skorzystać z naszej oferty. Skorzysta na tym nie tylko Twoje auto, ale również Ty sam!
Z biegiem czasu powstają zabrudzenia, a lampy nie tylko się złuszczają, ale później gromadzą w sobie wysoką temperaturę. Z kolei nadmierna temperatura sprzyja powstawaniu wilgoci. Zwykle jest to efektem utraty wyżej wspomnianej szczelności. Brzmi strasznie? Wiemy, dlatego w żadnym wypadku nie chcemy do tego dopuścić.

PMT Automotive wie, jak wypolerować Twoje lampy!

 

Zabrudzone lampy już niejednego kierowcę przyprawiły o zawrót głowy. Większość lamp produkowana jest z tworzywa sztucznego, dlatego nawet już po kilku latach mogą ulec zmatowieniu. Nie wygląda to estetycznie, ale najważniejsze jest to, że takie zaniedbanie stwarza niebezpieczeństwo na drodze. Reflektory gorzej świecą, więc jesteś mniej widoczny podczas podróży.

Jeśli czyszczenie z zewnątrz nie pomoże, to bez żadnego problemu zdemontujemy lampy, aby dokonać czyszczenia od wewnątrz. Dzięki temu będziesz miał pewność, że długa oraz silna wiązka światła już nigdy Cię nie opuści i zawsze będzie prowadzić Cię po drodze. Teraz już wiesz, dlaczego tak ważne jest kompetentne polerowanie lamp. Koszalin już wybrał, pora i na Ciebie!

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?