+48 508 128 138
Sposób na matowe reflektory? Polerowanie reflektorów Koszalin!

Zmatowiałe i żółte reflektory, to zmora wielu samochodów. Ich naprawa czy regeneracja często kosztuje tyle samo co ich wymiana. Jak więc rozwiązać ten problem? Polerowanie reflektorów Koszalin to idealny patent na Twoje stare reflektory! Trzymane często na słońcu samochody są narażone na matowienie i żółknięcie ich przednich świateł. To właśnie promieniowanie UV często bywa przyczyną zniszczonego lakieru i pozostałych plastikowych elementów pojazdu. Jednak jednym z najbardziej widocznych skutków promieniowania, są właśnie zmatowiałe klosze lamp Twojego auta.

Większość nowo wyprodukowanych modeli posiada klosze stworzone z poliwęglanu. Mimo że ich powierzchnie są w teorii zabezpieczone przed destrukcyjnym działaniem promieni słonecznych, to z czasem w wyniku działania czynników zewnętrznych, warstwa ochronna ulega zniszczeniu, a Twoje reflektory zaczynają żółknąć i matowieć. Kupno nowego nie zawsze wchodzi w grę, często w przypadku starych modeli okazuje się, że nowy klosz jest już nieprodukowany, lub ekstremalnie drogi. Z pomocą przychodzi inne rozwiązanie – polerowanie reflektorów! To dosyć nowoczesne rozwiązanie, które nie jest wymagające, jeśli chodzi o cenę, dodatkowo to bardzo szybki i mało inwazyjny zabieg, dzięki któremu Twoje reflektory będą wyglądały jak nowe!

Matowe i żółte reflektory wymagają odpowiedniej odnowy – polerowanie reflektorów Koszalin

 

Tylne i przednie światła w samochodzie, to niezwykle ważny element każdego pojazdu, warunkujący bezpieczeństwo pieszych oraz pasażerów. Podczas użytkowania każdego samochodu, wszystkie jego części ulegają stopniowemu zużyciu – w tym również reflektory. Często wymiana na nowe klosze, czy też usługa regeneracyjna jest drogim zabiegiem, na który nie każdy może sobie pozwolić. Idealną alternatywą dla tych wariantów jest oczywiście ich polerowanie.

Warto zadbać o swoje przednie reflektory, ponieważ to one w głównej mierze odpowiadają za bezpieczeństwo na drodze Twoje i innych. Warto zaznaczyć, że ten element pojazdu pełni także funkcję estetyczną i dekoracyjną, często nazywane są oczami samochodu. Niestety wszystkie podzespoły obecne w samochodzie z biegiem czasu ulegają zużyciu i większość z nich wymaga odpowiedniej renowacji, czy nawet wymiany na nowe. Reflektory używane są podczas każdej jazdy samochodem, nieistotne czy to dzień i noc – pracują podobnie i po paru latach możesz zauważyć tego skutki w postaci pożółkłych kliszy i ich zmatowienia. Dlatego z pomocą przychodzi PMT Automotive i nasza usługa polerowania starych reflektorów!

Polerowanie reflektorów specjalnie dla Twojego samochodu!

 

To właśnie dzięki reflektorom przednim możesz dokładnie widzieć porą nocną w swoim samochodzie. Są one również wyznacznikiem bezpieczeństwa pasażerów i pieszych, dlatego dobrze zadbać o to, aby były one jak najlepiej widoczne. Warto zaznaczyć, że polerowanie lampy skupia się przede wszystkim na jej zewnętrznej części i nie obejmuje polerowania kloszy od środka. Warto zaznaczyć, że jeśli zdecydujesz się na usunięcie zmatowienia na własną rękę – efekt może być zupełnie odwrotny. Nieumiejętne polerowanie wiąże się z ryzykiem powtórnego malowania klosza, po upływie znacznie krótszego czasu. Dlatego warto, jest zasięgnąć porady eksperta, a najlepiej oddać w jego sprawne i doświadczone ręce swój pojazd.

Zakup nowych reflektorów mija się z celem, jeśli zależy Ci na oszczędności pieniędzy i czasu. Polerowanie swoich lamp samochodowych to bardziej funkcjonalne i tańsze rozwiązanie w przypadku zżółknięcia i zmatowienia kloszy lamp. Stary i zmatowiony reflektor w dużym stopniu ogranicza prawidłową widoczność, wskutek czego spada zasięg światła oraz bezpieczeństwo jazdy, które jest najważniejsze podczas prowadzenia pojazdu. Jeśli więc borykasz się z problemem, jakim są przestarzałe, ograniczające pole widzenia klosze lamp – wybierz się na polerowanie reflektorów i popraw komfort i bezpieczeństwo swojej jazdy!

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?