+48 508 128 138
Powłoka ceramiczna na samochód – Koszalin dba o swoje auta!

Każdy z nas pragnie, aby pojazd był zawsze piękny i błyszczący. Pomoże w tym zastosowanie powłok ceramicznych. Ich działanie nie jest do końca zrozumiałe dla każdego, dlatego też warto zapoznać się z tym, co mają do zaoferowania oraz jakie mają właściwości. Powłoka przede wszystkim chroni lakier czterokołowca przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Po odpowiednim nałożeniu stanowi z lakierem jednolitą całość. Dzięki temu jej usunięcie możliwe jest tylko w sposób mechaniczny. Najważniejsze cechy powłoki to to, że w większym stopniu pogłębia odcień koloru auta, daje przepiękny połysk, pozytywnie wpływa na wytrzymałość lakieru oraz zapewnia powierzchni hydrofobowość, czyli „odpycha” od siebie cząsteczki wody. Powłoka jest również tak cienka, że jej obecność nie jest w ogóle wykrywalna poprzez mierniki grubości lakieru.

Powłoka ceramiczna na auto – czy warto?

 

Powłoka ceramiczna na samochód to inwestycja, która przynosi liczne korzyści. Dzięki niej lakier Twojego auta zyskuje dodatkową, trwałą ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV, kwas deszczowy czy zanieczyszczenia drogowe. Powłoka ceramiczna potrafi także znacząco zwiększyć głębię i intensywność koloru lakieru, dodając mu blasku. Ale to nie wszystko. Jej hydrofobowe właściwości sprawiają, że woda i brud nie przylegają do powierzchni samochodu, co ułatwia jego czyszczenie. To zdecydowanie jedna z najlepszych inwestycji, jaką możesz zrobić dla swojego auta.

Powłoki ceramiczne to szansa na unikalny wygląd pojazdu!

 

Serwisowanie, regularne mycie, usuwanie trudnych zabrudzeń oraz zanieczyszczeń… czasem to za mało. Jakich czynności byś się nie podejmował, po kilku latach stan lakieru potrafi wołać o pomstę do nieba. Definitywnie jego stan będzie różnił się od tego z salonu! Jak temu zapobiec? Odpowiedź jest prosta – powłoka. Nasz profesjonalny zespół udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji, a przede wszystkim nałoży upragnioną powłokę. Powłoka ceramiczna na samochód? Koszalin już wybrał!

„Nie ma potrzeby, aby polerować lakier przed nałożeniem powłoki, choć rutynowo się to robi.” – mówią eksperci PMT Automotive

Regularne polerowanie jest na pewno tańszym rozwiązaniem, jednakże lakier pozbawiony powłoki brudzi się o wiele łatwiej i szybciej, więc będzie cieszył Twoje oczy tylko przez chwilę. Zbyt częste czyszczenie jest niewskazane, ponieważ skraca ono żywotność naturalnych wosków oraz degraduje sam lakier. Powłoka może być w tym wypadku zbawienna, a cena niektórych lakierów może być o wiele wyższa od zainstalowania powłoki.

Oczywiście powłoka nie zapewni Twojemu pojazdowi niezniszczalności… lepiej nie sprawdzać. Dzięki powłoce zyskasz jednak wysoką odporność na uszkodzenia, ochronę przed promieniowaniem UV, wysoką temperaturą, solą drogową oraz… ptasimi odchodami! Zdecydowanie warto zadbać o dodatkowe zabezpieczenie auta!

Powłoki ceramiczne najwyższej jakości!

 

A kiedy warto zastosować tego rodzaju powłoki? Odpowiedź jest prosta: jak najszybciej. Oczywiście wszystko uzależnione jest od częstotliwości oraz długości Twoich podróży, jednakże warto rozważyć to rozwiązanie. Żeby poznać wszystkie jego zalety, powłoka musi nałożona być z najwyższą starannością. I tylko tak wykonujemy nasze usługi!

A co z późniejszą pielęgnacją? Biorąc pod uwagę wcześniej wymienione cechy powłok, niespecjalnie musisz przejmować się ich konserwacją. Warto od czasu do czasu skorzystać jednak z myjni, a nade wszystko unikać szczotkowych myjni lub własnoręcznego szczotkowania. Mogą one przeciągać po powłoce drobinki piasku i żwiru, uszkadzając w ten sposób warstwę ochronną! Warto też dodać, że wcześniej wspomniana hydrofobowość ułatwia proces mycia! Jak widzisz, temat powłok wcale nie jest nam obcy. Kochamy piękne i zadbane auta. Dążymy do tego, aby każdy nasz Klient takie posiadał. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Ciebie pytania! A może chcesz po prostu pogadać o motoryzacji? Będzie nam bardzo miło!

Ile kosztuje powłoka ceramiczna na samochód

 

Cena powłoki ceramicznej na samochód zależy od wielu czynników, takich jak marka i model samochodu, rodzaj wybranej powłoki ceramicznej, stan lakieru przed aplikacją oraz miejsce, w którym usługa jest realizowana. Koszt może się zaczynać od kilkuset złotych i dochodzić nawet do kilku tysięcy złotych.

Cena zależy również od tego, czy jest to powłoka na cały samochód, czy tylko na wybrane elementy. Proszę pamiętać, że zawsze warto skonsultować się z nami w celu uzyskania indywidualnej wyceny!

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?