+48 508 128 138
Przyciemnianie lamp Koszalin – wybierz Automotive!

Ciemne reflektory kojarzone przede wszystkim są z samochodami wyścigowymi. Niski prześwit, niskoprofilowe opony, efektowne felgi lub spojlery to elementy, które często występują wraz z ciemnymi światłami. Uwaga! Wcale nie musisz mieć wyścigowego auta, aby zastosować powyższy motyw świateł. W celu polepszenia atrakcyjności samochodu wielu właścicieli decyduje się na różne kroki. Bardzo popularnym elementem jest wyżej wspomniana możliwość przyciemnienia reflektorów. Dzięki temu samochód wygląda naprawdę efektownie, a oprócz tego proces ten daje Ci konkretne korzyści. Z pozoru ta niewielka rzecz potrafi zdziałać wielkie rzeczy. Aspekt wizualny jest tylko jednym z wielu korzyści. Auto przede wszystkim zyskuje:

  • elegancki oraz drapieżny charakter,
  • unikatowy kształt reflektorów,
  • na oryginalności,
  • na dodatkowej ochronie lamp przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Przyciemnione lampy to coś, na co warto się zdecydować!

 

Przyciemnianie świateł to temat, który często budzi kontrowersje. Coraz częściej jednak możemy napotkać auta, które mają zmodyfikowane w ten sposób reflektory. Każdy kierowca zleca usługę na własną odpowiedzialność. Wiedz jednak, że istnieją materiały, które mają jak największą możliwą przepuszczalność światła przy jednoczesnym efekcie maksymalnego przyciemnienia. Dodatkowym argumentem jest fakt, że wiele producentów decyduje się na reflektory, które są seryjnie przyciemnione. Zdecydowałeś się już na przyciemnione lampy? Jako PMT Automotive my zrobimy to tak, że wszystko będziesz widział czarno na białym.

Współczesne światła dają Ci zupełnie nowe możliwości tuningowe! Wielu kierowców przyzwyczaiło się do dużych reflektorów. Niektórzy nawet biorą sprawy w swoje ręce – rozmontowują reflektor i lakierują część wypełnienia, która nie wpływa w żaden sposób na generowane światło. Jest więc to w pełni legalne, a dodatkowo proces ten podkreśla atrakcyjność auta. Nie musisz eksperymentować! Powyższe czynności my zrobimy po prostu lepiej – o nic nie musisz się martwić! Przygotujemy lampy do przyciemnienia z największą starannością. Przed samym procesem należy je prawidłowo oczyścić z wszelkich zabrudzeń, tłuszczy oraz piasku czy żwiru. Ułatwi to instalację materiału oraz zapobiegnie odklejeniu się, nawet po długim czasie!

Przyciemnione lamp – my zrobimy to profesjonalnie!

 

Lampy samochodowe mają przeważnie podłużne, zaokrąglone kształty, co może stanowić wyzwanie. My jednak lubimy wyzwania! Zyskaj na dodatkowym wyglądzie już teraz. Z nami możesz mieć pewność, że Twoje auto będzie całkowicie unikatowe, a tuning będzie codziennie cieszył oko! Jeśli już jesteś przekonany, to zapraszamy do kontaktu! Jedyne, co możemy odradzić to przede wszystkim własnoręczne eksperymentowanie ze światłami. Ta czynność wymaga zegarmistrzowskiej precyzji. Istotny jest też materiał – przeważnie do przyciemniania używa się produktów termokurczliwych. Sam proces przyciemniania jest bardzo czasochłonny i wymaga specjalistycznych narzędzi oraz warunków. Wszystko możesz zostawić nam – będzie to dla nas czysta przyjemność!

Przyciemnianie lamp? Koszalin już nam zaufał. Dążymy do satysfakcji każdego naszego Klienta – to nas napędza do dalszego działania! Dlaczego wybrany materiał jest ważny? Bo nie każdy jest legalny – wszystko zależy od przepuszczalności światła. Warto dodać, że nasze produkty spełniają wszelkie wymagane normy! Wybierz ten, na który się zdecydujesz, a resztę po prostu zostaw nam! My ściemniamy najlepiej!

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?