+48 508 128 138
Przyciemnianie szyb samochodowych Koszalin – na miarę Twoich potrzeb!

Przyciemniane szyb w samochodzie to coraz częściej wykonywany zabieg, nie tylko ze względu na atrakcyjny wygląd auta, lecz również w celu zwiększenia komfortu podczas jazdy. Mało osób zdaje sobie sprawę z wielu dodatkowych zalet, jakie niosą ze sobą przyciemniane szyby. Samochód z takimi przeszkleniami sprawi wrażenie bardziej ekstrawaganckiego pojazdu. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto zastanowić się, czy efekt ma być trwały, czy tylko tymczasowy – na przykład w sezonie. Może to się okazać bardzo istotne w sytuacji, kiedy będziesz chciał sprzedać swoje auto.

Przyciemniane szyb samochodowych, to świetne rozwiązanie na porę roku, w której słońce jest najbardziej uciążliwe. Dzięki ich zastosowaniu w upalne i słoneczne dni możesz liczyć na niższą temperaturę w samochodzie. Przyciemnienie swoich szyb wiąże się również z ograniczeniem ryzyka oślepienia i dodatkowego zabezpieczenia w razie wypadku. Taki zabieg sprawi także, że wnętrze samochodu będzie słabo, lub całkowicie niewidoczne dla osób z zewnątrz, co zmniejsza ryzyko włamania. Dzięki przyciemnianym szybom zyskasz na dyskrecji i prywatności. Nie zwlekaj więc i wybierz przyciemnianie szyb samochodowych Koszalin!

Zwiększ komfort użytkowania auta i wybierz przyciemnianie szyb samochodowych Koszalin!

 

Kiedy zdecydujesz się na zabieg, jakim jest przyciemnienie szyb w swoim samochodzie, musisz wiedzieć, że przednia szyba samochodu nie może mieć mniejszej przepuszczalności światła nie mniejszą niż 70%. Nasze folie zaciemniające i zabiegi piecowe są w 100% bezpieczne i dają kapitalne efekty. Jeśli pragniesz już na stałe przyciemnić swoje szyby w samochodzie, to piecowanie będzie najlepszym wyborem dla Twojego samochodu. Szyby umieszczone są w specjalnym piecu, w którym ulegają trwałemu przyciemnieniu przy pomocy tlenków tytanu. Natomiast jeśli chcesz zmniejszyć przepuszczalność światła tylko na dany czas – folie samoprzylepne sprawdzą się tutaj idealnie, gdyż ich montaż i demontaż jest banalnie prosty i nie pozostawia po sobie śladu na przeszkleniach.

Warto jest przyciemniać swoje szyby, choćby dla samego komfortu jazdy, ponieważ znacznie redukuje działanie promieni słonecznych. Przyciemniane szyby dłużej utrzymują odpowiednią temperaturę we wnętrzu Twojego samochodu, a oklejona szyba jest znacznie bardziej odporna na odpryski i stłuczenia. Mimo obowiązujących przepisów przednie szyby również mogą zostać oklejone, jednak tylko i wyłącznie przezroczystą folią. Pełni ona bardziej rolę ochrony i pozwala uniknąć obrażeń w trakcie wypadku, niwelując ryzyko groźnych odprysków szkła.

Nadaj charakteru swojemu samochodowi i przyciemnij swoje szyby!

 

Dawniej zaciemnianie szyb w swoim samochodem większości kojarzyło się przede wszystkim z małomiasteczkowym tuningiem. Na rynku jest dostępnych masa samochodów wyposażonych już w przyciemniane szyby na etapie produkcyjnym. Taki dodatkowy element zwiększa komfort jazdy kierowcy i pasażerów, a także ogranicza nagrzewanie się wnętrza pojazdu. Możesz wybrać, czy chcesz przyciemnić swoje szyby tymczasowo, czy trwale.

Stały efekt zapewnia przyciemnianie szyb metodą piecową, gdzie szkoło ulega metalizacji z użyciem tlenkami tytanu. To technologia, która gwarantuje trwałą ochronę i wysoką funkcjonalność. Jest to droższa i bardziej inwazyjna metoda, od stosowanej znacznie częściej folii przyciemniającej. Wszystko zależy od tego, jaką folię wybierzesz na swoje szyby. Wątpliwej jakości materiały, którymi okleić swoje szyby w samochodzie po krótkim czasie mogą zacząć blaknąć, tym samym szpecąc samochód, dlatego bardzo ważna jest dokładność i precyzja w trakcie montażu, ponieważ właśnie to w głównej mierze wpływa na efekt. Nie zwlekaj dłużej i skorzystaj z naszych usług przyciemniania szyb swojego auta, nasi specjaliści zadbają o każdy szczegół!

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?