+48 508 128 138
Profesjonalna renowacja lakieru samochodowego w Koszalinie

Renowacja, nazywana potocznie regeneracją, czy też korektą lakieru, ma za zadanie odnowić wygląd naszego samochodu. Auto służy nam na co dzień, daje nam niesamowity komfort i wygodę w przemieszczaniu się z jednego punktu do drugiego. Szanujemy pojazd, zapewniamy mu najlepszą opiekę i utrzymanie w czystości, jednak z biegiem czasu wygląd samochodu nabiera niedoskonałości.

Lakier, ku naszemu rozczarowaniu, nie jest niezniszczalny. Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do różnego rodzaju uszczerbków. Jednym z podstawowych czynników, które oddziałują negatywnie na stan powłoki lakieru, jest promieniowanie UV. Niekorzystny wpływ ma również sól drogowa, piasek i inne mineralne drobiny. Przywróć nieskazitelny wygląd swojego pojazdu. Puść w zapomnienie rysy, odpryski, koliste ślady po myjni automatycznej, zmatowienia i zabarwienia – zdecyduj się na renowację lakieru już dziś.

Celem tego wieloetapowego zabiegu jest uzyskanie salonowego wyglądu bez konieczności ponownego lakierowania. Defekty są usuwane na stałe. Rezultaty takiego zabiegu to nowy spektakularny wygląd lakieru, szklisty połysk oraz wzrost wartości rynkowej pojazdu. Nie musisz martwić się o cenę, jest ona przystępna dla każdego. Dołożyliśmy wszelkich starań, by połączyć dogodną cenę z usługami premium. Gwarantujemy najlepszą jakość wykonania.

Odpicuj swoje auto – renowacja lakieru Koszalin

 

Podaruj prezent swojemu samochodowi. Pozwól, aby zabłysnął na nowo. Automotive zadba o to, aby lakier pozostał w jak najlepszej kondycji przez wiele lat. Auto po wizycie w naszym salonie będzie prezentować się wspaniale oraz posiadać zabezpieczenie przez bardzo długi czas. Zdecydowanie na to zasługuje po znoszeniu wszelkich przeciwności losu i niekoniecznie sprzyjających warunków atmosferycznych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że samochód jest oczkiem w głowie każdego właściciela, dlatego do pozostawionych pod naszą opieką pojazdów podchodzimy z szacunkiem. Nasze usługi są wykonywane starannie i z odpowiednią dokładnością. Jesteśmy profesjonalistami, a nasze działania są przemyślane.

Istnieje masa zalet, które przemawiają za renowacją lakieru, oto kilka z nich: zdecydowanie większa głębia koloru, idealna powierzchnia bez wad, nieskazitelny blask oraz połysk karoserii i podwyższenie wartości rynkowej samochodu. Taki zabieg sprawia, że codzienna pielęgnacja pojazdu staje się łatwiejsza.

Twoje auto podziękuje za renowację lakieru

 

Wykonany zabieg pozwala na cieszenie się świetnie zabezpieczonym i nieskazitelnym wyglądem samochodu przez niekrótki czas. Pozbądź się rys, utlenień, wżerów, nabytych trwałych zabrudzeń i uszczerbków. Wybierz zabieg renowacji lakieru.

Wyróżniamy trzy rodzaje renowacji lakieru: quick detaling, który polega na usuwaniu drobnych rys oraz hologramów z powierzchni auta. Renowację częściową, która przeznaczona jest dla pojazdów ze średnio uszkodzonym lakierem. Pełną renowację lakieru, która jest odpowiednia dla pojazdów ze znacznym, dużym uszkodzeniem powierzchni.

Zadbane auto to szczęśliwe auto. Nie zwlekaj i oddaj swój pojazd pod opiekę w bezpieczne, godne zaufania ręce. Posiadamy ogrom fachowej wiedzy poparty wieloletnim doświadczeniem. Nasze prace wykonujemy z użyciem tylko sprawdzonych, przetestowanych preparatów i sprzętu.

Twoja karoseria może zabłysnąć ponownie! Przyciągnij wzrok każdego przechodnia, nawiąż ciekawą rozmowę z fanem motoryzacji. Bądź dumny i prezentuj się świetnie ze swoim samochodem. Postaw na luksus. Z pewnością jest to coś, na co zasługujesz.

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?