+48 508 128 138
Skuteczna renowacja tapicerki skórzanej – Koszalin dba o swoje auta!

Mówi się, że skóra dodaje pojazdowi klasy, nonszalancji i pewnego charakteru. My z jednej strony się z tym zgadzamy, ale też wiemy, że zachwycić może tylko i wyłącznie czysta, odrestaurowana i odpowiednio zadbana skóra. W innym wypadku efekt może być odwrotny od zamierzonego. Zanim jednak zaczniesz się zastanawiać, czy Twoja tapicerka skórzana potrzebuje pomocy, rzuć okiem na naszą ofertę związaną z renowacją wnętrz samochodów. Gwarantujemy Ci, że Twoja skórzana tapicerka jeszcze nigdy nie była tak elegancka!

Jeśli śledzisz nasz profil na Facebooku, to już pewnie zdążyłeś zauważyć, ile jesteśmy w stanie zrobić. Nie boimy się żadnego wyzwania, zawsze dajemy radę, a efekty po prostu powalają – bez względu na to, ile przejechanych kilometrów Twoja bryka już ma na liczniku. Stoi za nami nie tylko doświadczenie, ale przede wszystkim sprzęt. To nie pierwsze lepsze pasty z marketu – naszym zadaniem jest przywrócenie blasku Twojej skórzanej tapicerce i wierz nam, zrobimy to bez względu na to, w jakiej kondycji się ona obecnie znajduje!

Pora na renowację tapicerki skórzanej! Koszalin wybrał PMT Automotive

 

Warto tutaj zaznaczyć, jak ważna jest właściwa renowacja tapicerki skórzanej. Koszalin już od lat stawia na nas, a my – chcąc odwdzięczyć się za zaufanie mieszkańców – nieustannie poszerzamy i urozmaicamy swoje usługi. Dzisiaj szczególnie gorąco polecamy Ci właśnie renowację swojej skórzanej tapicerki, która zawsze była, jest i będzie wizytówką Twojej fury. Z nami będziesz miał gwarancję, że to najlepsza możliwa wizytówka – to chyba uczciwe, prawda?

Wspomnieliśmy już, że tapicerkę skórzaną bardzo łatwo zaniedbać. Nawet pielęgnowana skóra wygląda źle, jeśli robi się to niewłaściwie. Niedoświadczeni kierowcy – ale nie tylko oni – często sięgają po pierwszy lepszy spray lub pastę „od wszystkiego”, a efekty są później odwrotne od zamierzonych. Bez względu na to, czy spotkałeś się już z tym, czy jeszcze nie, powinieneś postawić na profesjonalistów – zwłaszcza teraz, kiedy znajdują się w Twoim mieście! PMT Automotive już od lat pracuje na zaufanie kierowców. Jesteś ciekawy, jak nam to wychodzi? Sprawdź opinie!

Na renowacji tapicerek skórzanych znamy się jak nikt! Koszalin już to wie

 

Naprawa, renowacja, czyszczenie i konserwacja skórzanych tapicerek to nasz konik. Zajmujemy się tym od dawna i korzystamy przy tym ze sprawdzonych środków uznanych producentów. Jeśli dorzucisz do tego lata doświadczenia i ogromną wiedzę, to wniosek może być tylko jeden – Twoja tapicerka skórzana będzie piękniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Będzie też odpowiednio zabezpieczona na przyszłość, a to jest równie ważne.

W końcu wypadki chodzą po ludziach. Rozlany napój, drobne uszkodzenia i szereg innych niefortunnych zdarzeń – nie uchronisz siebie i tapicerki przed nimi wszystkimi, ale zawsze możesz dołożyć wszelkich starań, by Twój samochód był gotowy na ewentualne niespodzianki. To się opłaci! Każdy kilometr w aucie, które wygląda jak nowe, smakuje zupełnie inaczej! Chcesz sobie przypomnieć to uczucie? PMT Automotive zaprasza Koszalin i okolicę!

Chcesz zobaczyć, jak wygląda w naszym wykonaniu renowacja tapicerki skórzanej? Koszalin już wie, że na naszym fejsie jest pełno relacji z aktualnych prac nad renowacją najróżniejszych pojazdów – zarówno tych nowych, jak i leciwych! Do zobaczenia w warsztacie!

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?