+48 508 128 138
Woskowanie samochodu Koszalin – najlepszy zabieg dla Twojego auta

Woskowanie samochodu to najlepszy i najprostszy wybór dla ochrony i zachowania idealnego blasku swojego samochodu. Warto jednak zaznaczyć, że woskowanie to nie sposób na pozbycie się każdej wady i niedoskonałości powstałych na karoserii. Przed każdym woskowaniem dokładnie myjemy samochód przy pomocy odpowiednich środków i metod. Wszystkie zabrudzenia i kurz na powierzchni lakieru mogą zepsuć cały efekt woskowania, dlatego przykładamy ogromną wagę do tego, by każdy samochód przed tym procesem był nienagannie czysty, bez obecnych drobinek kurzu na powierzchni karoserii.

Każdy samochód woskujemy w chłodnych i zaciemnionych pomieszczeniach, bez obecnych w nim innych przedmiotów, które mogą przenosić kurz, ponieważ nawet najmniejsze jego drobinki potrafią zepsuć cały końcowy efekt. Wiele osób decyduje się na wykonanie tego zabiegu na własną rękę – jednak nierzadko kończy się to porażką, gdyż bardzo ciężko jest stworzyć odpowiednie warunki do woskowania na posesji swojego domu, czy garażu. Błyszczące i nienagannie prezentuje się karoseria, jest marzeniem każdego kierowcy, dlatego, aby mieć pewność, że zabieg został prawidłowo wykonany – wybierz woskowanie samochodu Koszalin!

Samochód jak nowy – wybierz się na Woskowanie samochodu Koszalin!

 

Efekt po woskowaniu jest zależny w głównej mierze od jakości preparatów przeznaczonych do przywrócenia lakierowi swojego dawnego połysku. Wyróżnia się dwie metody woskowania, na sucho i na mokro. W pierwszej z nich czynność wykonuje się przy użyciu odpowiedniej pasty. To sposób przeznaczony przede wszystkim dla starszych modeli samochodów, których karoseria nie jest w stanie idealnym. To proces długotrwały i pracochłonny, jednak rezultaty są zachwycające, a wielu kierowców docenia efekty woskowania na sucho.

Woskowanie na mokro to alternatywa dla metody z użyciem wody. To szybki i mniej inwazyjny zabieg niż ten wykonywany na sucho. Właściciele samochodów poddanych temu zabiegowi cenią w głównej mierze duża oszczędność czasu. Do woskowania używamy najlepszego jakościowo płynnego wosku, który umożliwia precyzyjna i dokładną pracę, nie pomijając żadnych najdrobniejszych szczegółów i zakamarków Twojej karoserii. Na woskowanie najlepiej udać się w ciepły, niedeszczowy dzień, takie warunki zapewnią jeszcze bardziej efektowny i nienaganny wygląd karoserii Twojego auta. Nasi specjaliści dokładnie wiedzą, co robić, jaką grubość powinna mieć warstwa wosku i które czynności należy wykonać przed i po procesie woskowania. Zaufaj naszym usługom i zabezpiecz swoje auto!

Chroń swój samochód przed uszkodzeniami – wybierz woskowanie w PMT Automotive!

 

Po procesie woskowania efekt nienagannej karoserii utrzymuje się do kilkunastu myć. Jest to ważna wskazówka, aby wykonywać ten zabieg regularnie co jakiś czas. Warto jest o tym pamiętać szczególnie porą zimową, kiedy Twój samochód jest narażony na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak błoto, grad i sól. Lakier samochodowy starzeje się z dnia na dzień, przez co traci swój blask. Głównym zadaniem obecnego na powłoce każdego samochodu lakieru, jest właściwa ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem słonecznym. Dlatego tak ważne jest, aby utrzymać w najlepszej kondycji, możliwie jak najdłużej.

Podstawową warstwą ochronną dla Twojego lakieru samochodowego jest właśnie wosk. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak szybko i bezinwazyjnie mogą poddać swoje auto woskowaniu. To nieskomplikowany zabieg, który wiele osób wykonuje własnoręcznie – jednak nie zawsze przynosi on oczekiwane efekty. Woskowanie to jeden z elementów całego procesu kompleksowego oczyszczania i odnowy pojazdu. Konserwacja karoserii przy użyciu wosku daje niesamowite efekty – jakby Twój samochód dopiero co wyjechał z salonu! Jeśli chcesz więc zadbać o każdy element, wpływający na wygląd auta – woskowanie jest nieuniknione! Zaufaj naszym fachowcom i daj drugie życie swojej karoserii!

facebook youtube instagram >star Phone
× Jak możemy Ci pomóc ?